Atölyeler

Kozmik Tasarım Farkındalık ve Enerji Atölyesi

Kozmik Tasarım Farkındalık ve Enerji Atölyesi, öz farkındalığınızı arttırırken, sizi sınırlandıran düşünce ve duygularınızı,

davranış kalıplarınızı fark etmenizi, günlük yaşamınızdaki kızgınlık, öfke, huzursuzluk gibi duyguları, tasarımsal farkındalıkla dönüştürme tekniklerini öğrenmenizi sağlamak amacıyla düzenlenmiş bir çalışmadır.

 

İçerik:

• Zihinsel duygu-düşünce-davranış kalıbı

• Koşullandırma ve baskının farkındalığı

• Tasarımsal Beden Farkındalığı

• Denge için enerji ve nefes teknikleri

 

 4 saatlik bir çalışma olan Kozmik Tasarım Farkındalık ve Enerji Atölyesi’ne katılmak için, çalışmadan en az 2 gün önce doğum bilgilerinin

(isim, doğum tarihi, doğum saati ve doğum yeri) iletişim bölümündeki numaralara veya mail adreslerine bildirilmesi gerekmektedir.

Kozmik Tasarım Ebeveynlik Atölyesi

Çocuklarınızı gerçekten tanıyor musunuz?

 

Onları yetiştirirken kendi doğrularınızla mı, yoksa çocuklarınızın ihtiyaçlarıyla mı hareket ediyorsunuz?

 

Ve en önemlisi, çocuğunuz büyüdüğünde, onu öğrendikleriyle sınırlanmış biri olarak mı, yoksa kendini gerçekleştirebilen özgür, başarılı ve mutlu bir yetişkin olarak mı görmek istersiniz?

 

Kozmik Tasarım Ebeveynlik Atölyesi, anne babalara özel, geleceğimiz olan çocuklarımızın tasarım özellikleri doğrultusunda onlarla daha sağlıklı ve etkin iletişim kurabilmeleri, onları yetiştirirken bilinmesi gereken özellikleri anlamalarına yardımcı olmak amacıyla düzenlenmiştir.

 

İçerik: Kozmik Tasarım özellikleri üzerinden;

• Değişik enerji tipindeki çocuklar

• İletişim Tekniği

• Dinleme Tekniği

• Uyum ve Yönlendirme Teknikleri

• Uygun Çocuk Yetiştirme Teknikleri

• Çocuklarımızı özellikleriyle yargılamadan kabul edebilmek

 

4 saatlik bir çalışma olan Kozmik Tasarım Ebeveynlik Atölyesi’ne katılmak için, çalışmadan en az 2 gün önce doğum bilgilerinin (katılımcının ve çocukların isim, doğum tarihi, doğum saati ve doğum yeri) iletişim bölümündeki numaralara veya mail adreslerine bildirilmesi gerekmektedir.

Kozmik Tasarım İlişki ve İletişim Atölyesi

Yaşamın her anında, kendimizle ve diğerleriyle ilişki kurarız. Kurduğumuz bu ilişkinin sağlıklı olup olmaması kullanılan iletişim tarzına bağlıdır.

Kozmik Tasarım İlişki ve İletişim Atölyesi,  kiminle olursa olsun kurduğumuz ilişkilerde kendi özelliklerimizle var olabilmek ve ilişkileri daha sağlıklı hale getirebilmek için gerekli olan doğru iletişim tarzını kullanma farkındalığını arttırmak amacıyla düzenlenen bir çalışmadır.

 

İçerik: Kozmik Tasarım üzerinden;

• Farklılıklar ve Algı Yönetimi

• Dinleme Tekniği

• İletişim Tekniği

• Tasarımsal beden Farkındalığı

 

 4 saatlik bir çalışma olan Kozmik Tasarım İlişki ve İletişim Atölyesi’ne katılmak için çalışmadan en az 2 gün önce doğum bilgilerinin (isim, doğum tarihi, doğum saati ve doğum yeri)  iletişim bölümündeki numaralara veya mail adreslerine bildirilmesi gerekmektedir.

BAĞLANTILAR

YASAL UYARI

CC LICENCE

www.kozmiktasarim.com sitesinde yer alan bilgiler, verilen hizmetler ve düzenlenen etkinlikler tanı ve tedavi ya da başka amaçlar için kullanılamaz.

 

Tüm hastalıklar, psikolojik tanı ve tedavi gerektiren sorunlar için mutlaka ilgili doktor ve uzmanla iletişime geçilmelidir.

 

Tüm hakları saklıdır.

Copyright by © Seval N. Özek

Kozmik Tasarım is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License

sevalozek@gmail.com

0532 212 22 84

SÜ-KOÇ Koçluk ve Eğitim Merkezi Hoşdere Caddesi Alper Sokak No:14/2 Çankaya / Ankara